De highlights uit onze selectie
De curators van We Are Public selecteren de beste voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals. Iedere dag, in heel Nederland.
Bekijk hieronder de selectie programma's die je echt niet mag missen.
Onze Theater- en Performancetips
Onze Muziektips
Onze Filmtips
Onze Kunsttips
Onze Literatuur- en Spoken Word-tips
Alle highlights op een rij
- Beeldende KunstZaterdag 24 feb. 11:00 tot zondag 18 aug. 17:00
In the Mist of It All, Above Front Tears
Laure ProuvostDe Pont, Tilburg - TheaterVandaag om 19:30
Arm met een dure smaak
HNTjong, Gavin-VianoZaal 3, Den Haag - TheaterVandaag om 20:30
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesSchuur, Haarlem - TheaterVandaag om 20:30
Een stel mannenpinguïns
Theaterbolwerk PunchVerkadefabriek, Den Bosch - TheaterMorgen om 19:30
Arm met een dure smaak
HNTjong, Gavin-VianoZaal 3, Den Haag - TheaterMorgen om 20:00
En ze leefden nog lang en gelukkig
Het Zuidelijk Toneel, Nieuwe Helden, Bas van RijnsoeverDe Lieve Vrouw, Amersfoort - TheaterMorgen om 20:15
Huis van Troje
Toneelschuur Producties, Internationaal Theater Amsterdam, Mateusz StaniakLeidse Schouwburg, Leiden - TheaterMorgen om 20:30
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesSchuur, Haarlem - TheaterDinsdag 2 apr. om 20:15
Huis van Troje
Toneelschuur Producties, Internationaal Theater Amsterdam, Mateusz StaniakTheater aan het Spui, Den Haag - TheaterWoensdag 3 apr. om 19:30
En ze leefden nog lang en gelukkig
Het Zuidelijk Toneel, Nieuwe Helden, Bas van RijnsoeverTheater Ins Blau, Leiden - FilmWoensdag 3 apr. om 19:30
Poor Things
Yorgos LanthimosTheater Dakota, Den Haag - TheaterWoensdag 3 apr. om 20:00
The Underground
NITE, Club Guy & Roni, HIIIT, Asko|SchönbergSchouwburg Amstelveen, Amstelveen - Theater, Dans, MuziekWoensdag 3 apr. om 20:00
Shelly Shonk Fiffit
Toneelhuis, Benjamin Abel MeirhaegheInternationaal Theater Amsterdam, Amsterdam - TheaterWoensdag 3 apr. om 20:15
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesTR25 Schouwburg, Rotterdam - TheaterWoensdag 3 apr. om 20:30
Analoog
De Hoe, Willem de Wolf, Louis JanssensDe Nieuwe Vorst, Tilburg - FilmDonderdag 4 apr. om 19:00
La Chimera
Alice RohrwacherSchuur, Haarlem - TheaterDonderdag 4 apr. om 20:00
Huis van Troje
Toneelschuur Producties, Internationaal Theater Amsterdam, Mateusz StaniakInternationaal Theater Amsterdam, Amsterdam - DansDonderdag 4 apr. om 20:00
Rythm & Flow
ISH Dance CollectiveChassé Theater, Breda - TheaterDonderdag 4 apr. om 20:00
Analoog
De Hoe, Willem de Wolf, Louis JanssensSchuur, Haarlem - Theater, MuziekVrijdag 5 apr. om 20:00
Café 749
Orkater, Leopold Witte, Geert Lageveen, Jip van den DoolDe Meervaart, Amsterdam - MuziekVrijdag 5 apr. om 20:00
Midwest Radio: The Junior Jazz Cats
SMANDEMMidWest, Amsterdam - Theater, LiteratuurVrijdag 5 apr. om 20:30
PEREC
De PoezieboysDe Lieve Vrouw, Amersfoort - TheaterVrijdag 5 apr. om 20:30
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesTheater Ins Blau, Leiden - TheaterVrijdag 5 apr. om 20:30
233 ℃
ROSE stories, Abdel DaoudiSchuur, Haarlem - TheaterZaterdag 6 apr. om 20:00
En ze leefden nog lang en gelukkig
Het Zuidelijk Toneel, Nieuwe Helden, Bas van RijnsoeverPodium Mozaïek, Amsterdam - Theater, LiteratuurZaterdag 6 apr. om 20:30
PEREC
De PoezieboysDe Lieve Vrouw, Amersfoort - Theater, PerformanceZaterdag 6 apr. om 22:00
ATMEN
Nicole Beutler ProjectsStadsschouwburg Utrecht, Utrecht - FilmZondag 7 apr. om 20:00
Le Meraviglie
Alice RohrwacherFilmhuis Breda, Breda - Theater, MuziekDinsdag 9 apr. om 20:00
Café 749
Orkater, Leopold Witte, Geert Lageveen, Jip van den DoolCentrale markthal, Amsterdam - Theater, Muziek, DansDinsdag 9 apr. om 20:30
Madrigals
Toneelhuis, Benjamin Abel MeirhaegheChassé Theater, Breda - TheaterWoensdag 10 apr. om 20:00
The Underground
NITE, Club Guy & Roni, HIIIT, Asko|SchönbergStadsschouwburg Utrecht, Utrecht - Beeldende KunstDonderdag 11 apr. 10:00 tot zaterdag 13 apr. 18:00
STRP Festival: A Matter of Freedom
Hanna Haaslahti, Ling Tan, Danielle Brathwaite-Shirley, Bianca Carague, Sara CulmanMicrostad, Eindhoven - TheaterDonderdag 11 apr. om 20:30
Het Wim Sonneveld-Complex
Tarik Moree, Tim Olivier Somer, Via Rudolphi ProductiesNatlab, Eindhoven - TheaterDonderdag 11 apr. om 20:30
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesTheater Bellevue, Amsterdam - DansVrijdag 12 apr. om 20:00
Adi(c)sco
Cecilia Moisio, Club Guy and RoniBijlmer Parktheater, Amsterdam - TheaterVrijdag 12 apr. om 20:15
The Underground
NITE, Club Guy & Roni, HIIIT, Asko|SchönbergSchouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg - TheaterZaterdag 13 apr. om 20:30
Huis van Troje
Toneelschuur Producties, Internationaal Theater Amsterdam, Mateusz StaniakChassé Theater, Breda - MuziekZondag 14 apr. om 20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag - MuziekDinsdag 16 apr. om 19:30
Priya Ragu
Melkweg, Amsterdam - TheaterDinsdag 16 apr. om 20:15
Huis van Troje
Toneelschuur Producties, Internationaal Theater Amsterdam, Mateusz StaniakTheater het Speelhuis, Helmond - Theater, LiteratuurWoensdag 17 apr. om 20:15
PEREC
De PoezieboysVerkadefabriek, Den Bosch - Theater, MuziekWoensdag 17 apr. om 20:15
Katie Cruel
LENZ, Frascati ProductiesTheater aan het Spui, Den Haag - TheaterWoensdag 17 apr. om 20:30
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesDe Nieuwe Vorst, Tilburg - FilmDonderdag 18 apr. om 19:30
Ida
Paweł PawlikowskiVerhalenhuis, Haarlem - Theater, LiteratuurDonderdag 18 apr. om 20:15
PEREC
De PoezieboysVerkadefabriek, Den Bosch - Theater, LiteratuurZaterdag 20 apr. om 20:30
PEREC
De PoezieboysWerkplaats Walhalla, Rotterdam - TheaterZaterdag 20 apr. om 20:30
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesDe Lieve Vrouw, Amersfoort - FilmMaandag 22 apr. om 21:05
Aftersun
Charlotte WellsDe Blauwe Kei, Veghel - MuziekDinsdag 23 apr. om 20:00
Carnival Baroque
Jeanine De Bique, Holland BaroqueSchouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg - TheaterWoensdag 24 apr. om 20:15
The Underground
NITE, Club Guy & Roni, HIIIT, Asko|SchönbergTheater de Veste, Delft
Eindeloos toegang tot al deze programma's?
Je kan ook lid worden van We Are Public. Dan krijg je toegang tot alle programma's op ons platform. Een ultieme selectie voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals. Iedere dag bij 400 podia, filmhuizen en musea in Nederland.