De HKU Cultuurpas is een samenwerking tussen HKU en We Are Public, opgezet om studenten een diverser aanbod aan cultuur te laten ontdekken. De HKU Cultuurpas werkt hetzelfde als een We Are Public-pas.
Laat je op deze pagina inspireren door onze selectie voor jou, het programma in Utrecht en thema's die aansluiten bij je opleiding. Bewaar je favorieten en ga op pad.
Hoe werkt de HKU Cultuurpas? Lees hier meer.
Voor jou geselecteerd
Nieuw talent binnen de muziek
Heb jij al een HKU Cultuurpas?
Met je HKU Cultuurpas krijg je onbeperkt toegang tot een ultieme selectie voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals in Utrecht en de rest van Nederland.
Festivals waar jij bij moet zijn
Kunst om bij stil te staan
Het hele programma
- Beeldende KunstDinsdag 2 jan. 10:00 tot zondag 12 mei 17:00
MOØDe
Anton CorbijnCobra Museum, Amstelveen - Beeldende KunstZaterdag 10 feb. 10:00 tot woensdag 5 jun. 18:00
Fashion For Good: What goes around comes around
Fashion for Good Museum, Amsterdam - Beeldende KunstZaterdag 24 feb. 11:00 tot zondag 18 aug. 17:00
In the Mist of It All, Above Front Tears
Laure ProuvostDe Pont, Tilburg - Beeldende KunstVrijdag 1 mrt. 11:00 tot zondag 12 mei 18:00
Bewaard
Sijben RosaKunstinstituut Melly, Rotterdam - Beeldende KunstVrijdag 1 mrt. 11:00 tot zondag 30 jun. 20:30
Random International
Nxt Museum, Amsterdam - Beeldende KunstWoensdag 6 mrt. 11:00 tot zondag 21 apr. 18:00
Justice beyond Revenge
Robert GlasTENT, Rotterdam - Beeldende KunstVrijdag 8 mrt. 11:00 tot zondag 12 mei 17:00
WOMXN. Meer dan een muze
Sebiha ÖztaşNederlands Fotomuseum, Rotterdam - Muziek, Beeldende KunstZaterdag 23 mrt. 11:00 tot zondag 25 aug. 17:00
Dance – design van een cultuur
Design Museum Den Bosch, Den Bosch - Beeldende KunstZaterdag 23 mrt. 12:00 tot zondag 19 mei 18:00
In Touch
Studio Above&Below, Nadja Verena Marcin, Paula Nishijima, T(n)C, Me AndOther MeIMPAKT Centrum voor mediacultuur, Utrecht - Beeldende KunstMaandag 1 apr. 10:00 tot dinsdag 30 apr. 18:00
Photocollage
Deborah TurbevilleHuis Marseille, Amsterdam - Beeldende KunstVrijdag 5 apr. 12:00 tot zondag 23 jun. 18:00
Medizinisch Psychologische Untersuchung
Felix BurgerBrutus, Rotterdam - Muziek, Beeldende Kunst, PerformanceVrijdag 19 apr. 14:00 tot zaterdag 20 apr. 06:00
MOMO Festival 2024 | Vrijdag Dag & Nacht
Aelia Sapph, Alison Jutta, Amenti Theatre Company, Arrocha, Avalanche Kaito, Baby's Berserk, BenKult, Bolis Pupul, Chirty, Clarissa Connelly, Cultural Bridges, CyberFairy777, Basel Zaraa, Dana Gavanski, Deki Alem, Dirtydms, DJ Swaggot, La Uyi Ihasee & Ion Kazantzidi, Franky Sticks, HotWax, Djuwa Mroivili, Vera Siemons & Liza van den Brink, Kaeto, Laena Myers, Library Card, Likeminds, Lime Garden, Luna Morgenstern, Michelle Samba, Nene H, Okumu, Herbert, Skinner Trio, Tom Heintz & Jolein Kop, Pauli The PSM, Picture Parlour, Porcelain id, R3LN4CHT, Radio Sueño, Radio Trapani, Seb H., Slimfit, Texoprint, The Patchwork Family, TiZi, Tom Skinner, Charles Pas, vixnde, WEEF.collective, Wende, Wu-Lu, Naomi He-JiDiverse locaties in Rotterdam, Rotterdam - Beeldende KunstVandaag van 10:00 tot zondag 19 mei om 17:00
Oog in oog. De mensen achter mummieportretten
Allard Pierson, Amsterdam - FilmVandaag om 13:00
Voev
Bilyana KirilovaMelkweg, Amsterdam - Muziek, Beeldende Kunst, PerformanceVandaag van 13:00 tot morgen 05:00
MOMO Festival 2024 | Zaterdag Dag & Nacht
Aili, Angry Blackmen, Artemas, Raouf Alaia, ARK / Connor Schumacher, Cosmo Pyke, Daudi Matsiko, Basel Zaraa, Djuwa Mroivili, Dry Cleaning, Fat Dog, gglum, Grande Loge, Hatoon, Holly Macve, ILA, Jaïr Faria, Kurashi Soundsystem, Lander & Adriaan, Leah Rye, Loverman, Loveth Besamoh, mary in the junkyard, Kathy Murillo, Min Taka, Mina & Bryte, Miso Extra, Miss Tiny, Nivek, Nubiyan Twist, Pelanoir, Peter Somuah, Amenti Theatre Company, R3LN4CHT, Radio Sueño, Ralphie Choo, Talee, FORTBEIGE, Steph Strings, Tom Skinner, Trout, WEEF.collective, Y.O.P.E.Diverse locaties in Rotterdam, Rotterdam - MuziekVandaag om 14:00
Poolse Volksmuziek
Erik Bosgraaf, FiloBaroccoNoorderkerk, Amsterdam - MuziekVandaag om 14:15
De Franse magie van Stéphane Denève
Het Concertgebouw, Amsterdam - FilmVandaag om 14:45
Les uns et les autres
Claude LelouchEye, Amsterdam - FilmVandaag om 15:00
Joan Baez: I Am a Noise
Karen O'Connor, Maeve O'BoyleMelkweg, Amsterdam - MuziekVandaag om 16:00
Night of a 1000 Strings
Dutch Harp Festival 2024TivoliVredenburg, Utrecht