Muziek, Theater

Multi-disciplinaire performance die de grenzen van privacy verkent

Vrijdag 31 mei 2024 om 20:15

At The Spot Where I Find Myself

Genevieve Murphy, Andy Moor, John Dikeman, Laura Polence, Henning Luther
Muziekgebouw, Amsterdam

Je kunt niet meer reserveren

Genevieve Murphy weet keer op keer te verrassen en onderzoekt in deze voorstelling thema's als ruimte en privacy. Ze werkte samen met de avontuurlijke modekunstenaar Tom van der Borght en de grensverleggende muzikant Gerri Jäger!

Curator Theater en Dans
Daniël KieftCurator Theater en Dans

Over dit programma

Speciaal voor het Muziekgebouw wordt deze voorstelling opgevoerd met een live band! Ontmoet in deze bijzondere setting topmusici als Andy Moor, John Dikeman, Laura Polence en Henning Luther.

Vastzittend in een positie van besluiteloosheid, wordt een vrouw zich steeds bewuster van haar lichaam in de ruimte. Ze observeert haar appartement als een verlengstuk van zichzelf. In deze performance krijg je door middel van herinneringen, ervaringen en projecties een intiem kijkje in de wereld van de kunstenares en op de personages die ze onderweg leert kennen.

Bekijk de trailer