Dans, PerformanceAmsterdam Fringe Festival
Een persoonlijke ontmoeting met het publiek over de tegenstrijdige aspecten van onze identiteit
Je kunt niet meer reserveren
Over dit programma
Een man danst op het podium op muziek. De stroom van de dans wordt onderbroken door korte pauzes: een plons water, een verandering van outfit, een scheerbeurt. Gaandeweg wordt de gemoedstoestand van een fanatieke danser blootgelegd. Hij worstelt niet alleen met de codes van de dansscène, maar ook met zijn eigen remmingen.
Met muziek van DJ Marcelle is deze show een persoonlijke ontmoeting met het publiek. Het gaat over de gelaagde en soms tegenstrijdige aspecten die onze identiteit construeren.
Amsterdam Fringe Festival
Amsterdam Fringe presenteert ieder jaar in september een mixmash van theater, performance en dans van nieuw, opkomend en ongetemd talent op locaties door heel de stad. Bekijk onze selectie van het festival hier.
