Theater

Fysieke en intieme performance over de impact van het moederschap

Zaterdag 9 nov. 2024 om 20:00

Welcome to motherhood

Leonie Kuhlmann

Je kunt niet meer reserveren

Leonie Kuhlmann neemt journalistieke en wetenschappelijke teksten als basis voor theater met sterke fysieke en muzikale componenten. In deze voorstelling onderzoekt zij de complexiteit van het moederschap. Aanrader!

Daniël KieftCurator Theater en Dans

Over dit programma

Er zijn zoveel dingen die ze je niet vertellen als je moeder wordt. Natuurlijk zijn er de verhalen over  de periode na een bevalling: dat je haar met bossen kan uitvallen, of dat één op de drie vrouwen met  bekkenbodemschade blijft lopen. 

Maar het moederschap is zoveel complexer dan dat, het staat bol  van onfeitelijkheden en zaken die misschien veel fundamenteler, ongemakkelijker en ongrijpbaarder  zijn: wie ben ik? Hoe bouw ik mezelf weer op? Kan dat überhaupt of accepteer ik dat ik de komende  – wat is het? – vier, vijf, tien jaar onder constructie ben? Denk ik te veel aan mezelf? Denk ik wel genoeg aan het kindje? Of denk ik juist te veel aan het kindje en te weinig aan mezelf en wie doe ik  dan uiteindelijk tekort? 

In dit programma