De highlights uit onze selectie
De curators van We Are Public selecteren de beste voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals. Iedere dag, in heel Nederland.
Bekijk hieronder de selectie programma's die je echt niet mag missen.
Onze Theater- en Performancetips
Onze Muziektips
Onze Danstips
Onze Filmtips
Onze Kunsttips
Onze Literatuur- en Spoken Word-tips
Alle highlights op een rij
- Beeldende KunstZaterdag 24 feb. 11:00 tot zondag 18 aug. 17:00
In the Mist of It All, Above Front Tears
Laure ProuvostDe Pont, Tilburg - FilmMorgen om 19:45
The Zone of Interest
Jonathan GlazerAan de Slinger, Houten - FilmMorgen om 19:45
La chimera
Alice RohrwacherBijlmerbios, Amsterdam - MuziekMorgen om 20:00
PMP Vibrations
CHARLOT, DeRonde/DerooMelkweg, Amsterdam - MuziekZaterdag 4 mei om 19:00
Het Herdenkingsconcert
Academie van het Concertgebouworkest, Lineke Lever, GaidaaHet Concertgebouw, Amsterdam - TheaterDinsdag 7 mei om 20:15
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesTheater de Veste, Delft - Theater, MuziekDinsdag 7 mei om 21:00
Katie Cruel
LENZ, Frascati ProductiesFrascati, Amsterdam - FilmWoensdag 8 mei om 17:00
Fallen Angels
Wong Kar WaiEye, Amsterdam - Theater, MuziekWoensdag 8 mei om 20:30
LEVEN
George en Eran Producties, Club ClassiqueStadsschouwburg Utrecht, Utrecht - DansWoensdag 8 mei om 20:30
Kites
Rover, Roshanak MorrowatianPand P, Eindhoven - FilmDonderdag 9 mei om 20:00
Disco Boy
Giacomo AbbruzzeseMACA, Amsterdam - TheaterDonderdag 9 mei om 20:30
MORE HUMAN THAN HUMAN
WYFZaal 3, Den Haag - FilmDonderdag 9 mei om 21:00
La chimera
Alice RohrwacherBijlmerbios, Amsterdam - FilmVrijdag 10 mei om 19:45
La chimera
Alice RohrwacherAan de Slinger, Houten - TheaterVrijdag 10 mei om 20:00
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesBijlmer Parktheater, Amsterdam - MuziekVrijdag 10 mei om 20:30
Brass Rave Unit
FLUOR, Amersfoort - DansVrijdag 10 mei om 20:30
Adi(c)sco
Cecilia Moisio, Club Guy and RoniNatlab, Eindhoven - TheaterZaterdag 11 mei om 19:30
Arm met een dure smaak
HNTjong, Gavin-VianoTheater aan het Spui, Den Haag - FilmZaterdag 11 mei om 19:45
Poor Things
Yorgos LanthimosAan de Slinger, Houten - TheaterZaterdag 11 mei om 20:30
Het Wim Sonneveld-Complex
Tarik Moree, Tim Olivier Somer, Via Rudolphi ProductiesStadsschouwburg Utrecht, Utrecht - MuziekZaterdag 11 mei 23:30 tot zondag 12 mei 04:00
1984 Night at the Arcade
Devereaux 85, Maxime Duval Live, David VunkMelkweg, Amsterdam - FilmZondag 12 mei om 16:50
Animalia
Sofia AlaouiStudio/K, Amsterdam - FilmZondag 12 mei om 19:15
The Lighthouse
Robert EggersFilmhuis Lumen, Delft - TheaterAfgelast · Woensdag 15 mei om 20:15
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesTheater aan het Spui, Den Haag - MuziekWoensdag 15 mei om 20:30
Elke dag een beetje Bach
Jan-Willem RozenboomTheater De Leest, Waalwijk - FilmDonderdag 16 mei om 19:45
La chimera
Alice RohrwacherBijlmerbios, Amsterdam - TheaterDonderdag 16 mei om 20:15
Het Wim Sonneveld-Complex
Tarik Moree, Tim Olivier Somer, Via Rudolphi ProductiesVerkadefabriek, Den Bosch - TheaterDonderdag 16 mei om 20:15
The Last Poet
Nita Kersten, Toneelschuur ProductiesTheater aan het Spui, Den Haag - Film, Performance, MuziekVrijdag 17 mei om 20:30
Bare Bones & Digital Extracts
Goda Žukauskaitė, Dizzi Geetha, Margit Lukacs, Persijn Broersen, Kathryn Hamilton, Deniz TortumHet Documentaire Paviljoen, Amsterdam - DansVrijdag 17 mei om 20:30
Adi(c)sco
Cecilia Moisio, Club Guy and RoniDe Lieve Vrouw, Amersfoort - Dans, PerformanceWoensdag 22 mei om 20:00
HUNTER
Courtney May RobertsonSchuur, Haarlem - Theater, MuziekWoensdag 22 mei om 20:30
LEVEN
George en Eran Producties, Club ClassiqueVerkadefabriek, Den Bosch - FilmWoensdag 22 mei om 21:15
The Lighthouse
Robert EggersSchuur, Haarlem - Theater, MuziekZaterdag 25 mei om 20:00
LEVEN
George en Eran Producties, Club ClassiqueTheater Zuidplein, Rotterdam - TheaterZaterdag 25 mei om 20:30
KINGS
RIGHTABOUTNOW INC., Kaja van Bruggen, Ritzah Statia, Maarten van Hinte, Marjorie BostonSchuur, Haarlem - FilmZondag 26 mei om 19:10
Oldboy
Park Chan-wookFilmhuis Lumen, Delft - Dans, Performance, TheaterDinsdag 28 mei om 20:15
Opening Delft Fringe Festival
Mystha ManderslootNieuwe Veste - DansWoensdag 29 mei om 20:15
Adi(c)sco
Cecilia Moisio, Club Guy and RoniVerkadefabriek, Den Bosch - FilmWoensdag 29 mei om 20:45
Boyhood
Richard LinklaterFilmhuis Lumen, Delft - DansDonderdag 30 mei om 20:30
Adi(c)sco
Cecilia Moisio, Club Guy and RoniDe Nieuwe Vorst, Tilburg - Beeldende KunstVrijdag 31 mei om 12:00
Rijksakademie Open Studios
Rijksakademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam - FilmVrijdag 31 mei om 20:00
Boyhood
Richard LinklaterFilmhuis Breda, Breda - Muziek, Beeldende KunstZaterdag 1 jun. om 12:00
Støring Festival
Fresku, Meis, Pjotr, Crae Wolf, PEAKS!Willem Twee Poppodium, Den Bosch - DansZaterdag 1 jun. om 20:00
Unbearable Darkness
Choy Ka FaiStadsschouwburg Utrecht, Utrecht - FilmZaterdag 1 jun. om 22:00
Animalia
Sofia AlaouiLantarenVenster, Rotterdam - Theater, PerformanceVrijdag 7 jun. om 19:30
Fringe Tour met We Are Public
Voorhuis, Delft - FilmZondag 9 jun. om 19:10
Tampopo
Jūzō ItamiFilmhuis Lumen, Delft - Theater, PerformanceVrijdag 14 jun. om 19:00
ATMEN
Nicole Beutler ProjectsChassé Theater, Breda - MuziekVrijdag 14 jun. om 20:00
fuis album release
Tempel, Amsterdam - LiteratuurZaterdag 15 jun. om 14:00
ILFU Book Talk
Miranda JulyTivoliVredenburg, Utrecht
Eindeloos toegang tot al deze programma's?
Je kan ook lid worden van We Are Public. Dan krijg je toegang tot alle programma's op ons platform. Een ultieme selectie voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals. Iedere dag bij 400 podia, filmhuizen en musea in Nederland.