De HKU Cultuurpas
De HKU Cultuurpas is een samenwerking tussen HKU en We Are Public, opgezet om studenten een diverser aanbod aan cultuur te laten ontdekken. De HKU Cultuurpas werkt hetzelfde als een We Are Public-pas.
Laat je op deze pagina inspireren door onze selectie voor jou, het programma in Utrecht en thema's die aansluiten bij je opleiding. Bewaar je favorieten en ga op pad.
Hoe werkt de HKU Cultuurpas? Lees hier meer.
Voor jou geselecteerd
Nieuw talent binnen de muziek
Heb jij al een HKU Cultuurpas?
Met je HKU Cultuurpas krijg je onbeperkt toegang tot een ultieme selectie voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals in Utrecht en de rest van Nederland.
Festivals waar jij bij moet zijn
Kunst om bij stil te staan
Het hele programma
- Beeldende KunstZaterdag 14 okt. 10:00 tot zondag 24 mrt. 17:00
Resilient Rebels
Johan Grimonprez, Black Archives, Tina Farifteh, Guerrilla GirlsMuseum Helmond Kunsthal, Helmond - Beeldende KunstDinsdag 2 jan. 10:00 tot zondag 12 mei 17:00
MOØDe
Anton CorbijnCobra Museum, Amstelveen - Beeldende KunstVrijdag 26 jan. 12:00 tot zondag 24 mrt. 18:00
De held, de schurk en de waarheid
Folkert de JongBrutus, Rotterdam - Beeldende Kunst, PerformanceDonderdag 1 feb. 10:00 tot zondag 31 mrt. 17:00
Grand March
House of VineyardHuis Willet-Holthuysen, Amsterdam - Beeldende KunstZaterdag 10 feb. 10:00 tot woensdag 5 jun. 18:00
Fashion For Good: What goes around comes around
Fashion for Good Museum, Amsterdam - Beeldende KunstZaterdag 24 feb. 11:00 tot zondag 24 mrt. 17:00
Op scherp
Chuck Close, Esiri Erheriene-Essi, Ryan Gander, Gerhard Richter, Alida Ymele, Allison KatzCentraal Museum, Utrecht - Beeldende KunstZaterdag 24 feb. 11:00 tot zondag 18 aug. 17:00
In the Mist of It All, Above Front Tears
Laure ProuvostDe Pont, Tilburg - Beeldende KunstVrijdag 1 mrt. 11:00 tot zondag 12 mei 18:00
Bewaard
Sijben RosaKunstinstituut Melly, Rotterdam - Beeldende KunstVrijdag 1 mrt. 11:00 tot zondag 30 jun. 20:30
Random International
Nxt Museum, Amsterdam - Beeldende KunstWoensdag 6 mrt. 11:00 tot zondag 21 apr. 18:00
Justice beyond Revenge
Robert GlasTENT, Rotterdam - Beeldende KunstVrijdag 8 mrt. 11:00 tot zondag 12 mei 17:00
WOMXN. Meer dan een muze
Sebiha ÖztaşNederlands Fotomuseum, Rotterdam - Theater, Performance, DansVrijdag 15 mrt. 16:00 tot zaterdag 23 mrt. 23:30
Entree Festival Cement
Ira Brand, Simon Bus, Sunni Lamin Barrow, Kinga Jackzewska, King Sisters, Wolf Wolf, Ika SchwanderVerkadefabriek, Den Bosch - TheaterVandaag om 19:00
Voorjaarsontwaken
Wolf WolfVerkadefabriek, Den Bosch - FilmVandaag om 19:00
Movies that Matter on Tour: Photophobia
Pavol Pekarčík, Ivan OstrochovskýRialto VU, Amsterdam - Film, LiteratuurVandaag om 19:30
Cinema Literair: Lady Macbeth
William OldroydCentrale OBA, Amsterdam - MuziekVandaag om 19:30
Seis por Ocho: Chamamé uit Argentinië
Splendor, Amsterdam - MuziekVandaag om 20:00
Linkse soep!
InanInan, Tuum, Jasna VeličkovićDe Link in Het Cenakel, Tilburg - TheaterVandaag om 20:00
Malinconico | Par Hasard
Sara LâmVlaams Cultuurhuis de Brakke Grond, Amsterdam - LiteratuurVandaag om 20:00
Boekenweek: in de familie
Marja Pruis, Christiaan WeijtsDe Balie, Amsterdam - DansVandaag om 20:15
Hush
De DansersTheater het Speelhuis, Helmond